Architect

KLOTÜR

ENDÜSTRİYEL KAPI SİSTEMLERİ

KLOTÜR Markası; Sektörün öncü firması olarak Türk Sanayisinin gelişim sürecinde YERLİ imalat YANGIN KAPISI ve ÇİFT PARÇALI DUVARÜSTÜ DEKORATİF AYARLI KASALARIN ülkemizdeki ilk üretici firmasıdır. Sanayide bu yerli imalatlara dair ilk adımı STRÜKTÜR (1986) Firmasıyla atmış olup, bu dönemde kendi ürünü olan ” AYARLI KASA VE MENTEŞE ” İMALATINA GEÇİLMİŞ OLUP, Türkiye’de ürünün ilk defa üretimi yapılarak patenti alınmıştır. Adı geçen ürünlerin patent süresi 1998’de son bulmuş olup bu sektörde çeşitli firmalarca da üretimi yapılagelmektedir. STRÜKTÜR Firması ekonomik kriz sonucunda fesih kararı almış olup AFÖ (DOORATÜR) ile ticari hayatına devam etmiştir. 2002 yılında ortaklıktan ayrılarak şu anki firması olan KLOTÜR‘le ticari hayatına devametmektedir.

KLOTÜR 1200m Kapalı alanda, genişliği ayarlanabilir kendinden pervazlı sac kasa, sac kasa kapısı, binili kanatdan oluşan yangın kapısı, şaft kapakları, (MDF kaplamalı), raylı sistem kayar kapılar, kırma kanat kapılar, trafo kapısı, jenaratör, elektrik ve mekanik oda kapıları İMALAT, SATIŞ, MONTAJ ile yapı sektörüne hizmet etmektedir.

KLOTÜR bir FAHRETTİN ŞİRİN şirketidir.

Şirketimizin misyonları arasında en başta tabii ki de müşteri memnuniyeti ilk sırada bulunmaktadır. Bu doğrultuda ürünlerimizi en kaliteli, en güvenilir ve en mükemmel şekilde üretiyoruz.

Öte yandan şuanda da öyle olan ve gelecekte de aynı kararlılıkta sektörümüzdeki yerimizi korumayı, yeni şirket ve kuruluşların öncelikli tercihi olmayı amaçlamaktayız.

KLOTÜR

REFERANSLARIMIZ